Aupair couple - bude boj ?

28. srpna 2017 v 18:40 |  Aupair
A tak se dva lidi nasrali. Řekli si dost a chtěli si jít za svým.
Bydlet s rodiči je občas fakt nesnesitelný, tady v česku s pracovní dobou nám to taky moc nevyhovuje a tak celkově vůbec systém tady...a tak jsme se prostě rozhodli někam vycestovat. (za týýden !)

Anglie asi není úplně nejlepší a nepomůžeme si tak moc.
Ale najednu stranu vypadneme, musíme se naučit spoléhat sami sebe (a taky na toho druhýho, žejo :-D ).. naučíme se líp jazyk, protože v týhle době se už jinak než anglicky nedomluvíme. NOa taky se spolu pokusíme sžít, bez toho abysme nacpali hromadu peněz do bytu.. (docela rozumný, ne ?:-D)
Ikdyž začínám mít fakt bobky, že ho za ten rok společného soužití asi zabiju a uvařím a pak sním, tak se nadruhou stranu fakt těším.
Na jinou zemi, jiné lidi, komunikaci v angličtině a zááážitky a na moje milované útesy, které jsou prostě mým snem VIDĚT. A pak taky na to, okukat život boháčů :-D ...

No, jinak takový "výlet" hezky vyzkouší váš vztah... Mně praskala žilka v hlavě už jen ze společný rezervace ..první letenky, na kterou jsme čekali (podle Stani) že se zlevní... HOVNO :-D za 14dní byla cena z 600 na 1500,- (+cena za zavazadlo a místo..) tak jsme se teda rozhodli, že kvůli většímu zavazadlu a levnější dopravě zvolíme (AU)TOBUS ! :-D jasně, zase jsme teda čekali (nečekaně podle Stani.. chlapi mají vždycky pravdu *mám zkřížený prsty*....) že se jízdenka zlevní...jojo, dneska jsem se teda už nasrala a řekla si že to koupím... začal zase čachrovat s datumama !! Tak jsem psala do Anglie a zařizovala ten jinší datum..(neúspěšně, protože angláni už počítají s tím, že dofrčíme 7.mého) tak jsem se vrátila zpět k rezervaci ..během hoďky byl autobus z Prahy do Londýna plný...TOTÁLNĚ praskal ve švech ! Jediný místa byli úplně na tý velký pětisedačce vzadu uprostřed .. TAK TO TEDA NE ! .. už mi cukalo oko a třepala se mi ruka, že se na to snad vyprdnu ! Zase kvůli němu ! ... Tak jsem hodinu křepčila a vztekala se.. nakonec mi nezbylo nic jiného než zase napsat do Anglie, že je bus už plný a my musíme přijet až o den později... Bylo mi trapně..a cítila jsem se pěkně nezodpovědně !( ZAS KVŮLI CHLAPOVI ! ... )
Tak jsme se teda konečně nějak dohodli a vyrážíme 7mého a 8mého tam budemeee ! Snad to ve zdraví přežijeme a já nebudu mít sto chutí ho vyhodit z autobusu...za plný rychlosti.....na silnici.... :-D

Víte, chci vám jen říct, že si máte jít za svým snem. Ať je jakýkoliv. Jděte si za tím, co chcete... Život je pro ty, co se z něho neposerou..máme tady vytyčený čas, tak zkoušejme, milujme a žijme :-) Žijme teď a tady ! Zkoušejme různý věci, ať už jsou trhlý, bláznivý nebo (ne)možný :-) !

Každopádně Vás budu informovat o dění společnýho soužití v Anglii :-D !
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 MirekC MirekC | Web | 21. ledna 2018 v 4:17 | Reagovat

Tak už to vím, protože jsem se předběhl a četl napřed novější článek. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama