Život v (bu)blině

25. dubna 2017 v 10:57 |  deníček
Určitě žijem v bublině.. Jak taky jinak. V bublině, ze který se nehnem. A když už tak je to tak pevná bublina, která se praskne hrozně těžko.
Dá se prasknout jen velkým úsilím, snahou, pílí, trpělivostí, nápaditostí.
Ta bublina je vytvořená ze strachu, z marnivosti, ze všech nezdarů, které nás v životě potkali, ze špatných zkušeností.. A je vlastně celá taková negativní.
Kdyby ta bublina byla člověk byla by to určitě tmavá dáma, která není vůbec na pohled půvabná, byla by to taková shrbená stařena, mluvila by sprostě a pořád by nám podkopávala nohy. Abychom ji nikdy neopustili.
Představte si, kdybychom takovou bublinu neměli. Neměli bychom strach, nad ničím bychom nemuseli dlouze uvažovat a prostě bysme dělali zrovna to, co uznáme za vhodné. Nezáleželo by nám na názoru ostatních. Byli bychom vlastně svobodní.
Jaká by to byla krása. Nebaví Tě práce ? Tak jdi, najdi si to, co Tě baví. Proč ztrácíme čas s něčím v čem nevidíme smysl ? Bojíš se že nenajdeš novou nebo lepší práci? Že nebudeš mít peníze ?! Vidíš, je to jen ten STRACH ! Ta hnusná bublina okolo tebe..
Víte, máme tady vyměřený čas. Nebudem tady do dvouseti ani do stodvaceti ani do stovky.. Ztrácíme čas, náš drahocenný čas s něčím, co sami nechceme. Žijeme život, který nás nenaplňuje. Nejsme svobodní. "Někdo" nám ten náš krásnej život nalajnoval - narodíš se, učíš se, pracuješ a umřeš. Behem toho dostaneš pár drobných aby sis připadal vícecenný a třeba za pár vydřených let poctivou prací si můžeš koupit auto. Bublina roste zapadáš do systému a už nemáš sílu s tím něco dělat.
Myslím, že tady nejsme proto, abychom žili v nějakým nalajnovaným světě. Jsme tady proto abychom dokázali víc než jen makat ve fabrice a vydělat pár chvechtáků pro rodinu...
Ten svět je tak velkej a krásnej a můžeme toho tolik vidět a těšit se z tolika věcí!! Prostě ŽÍT!
Propíchněme tu bublinu, tak velkým špendlíkem, až celá úplně praskne a nezbyde z ní ani kousíček !
- za život s bublinami jen z bublifuku ! 😇😇
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sabča Sabča | Web | 25. dubna 2017 v 15:41 | Reagovat

prosím podívejte se na můj blog
díky

2 Eliss Eliss | Web | 25. dubna 2017 v 16:07 | Reagovat

Dnes je tolik nařízení a zákonů, že je těžké být svobodný...

3 un-ordinary-girl un-ordinary-girl | 25. dubna 2017 v 18:13 | Reagovat

Souhlasím s Tebou. Mimoto máš překrásný článek.❤

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama